listopad 20, 2015

Logo firmy to jeden z najważniejszych wizualnych oznaczeń Twojej firmy. To dzięki niemu klient kojarzy markę i to właśnie do tego znaku przywiązujemy się najbardziej.

Logo nie sprzedaje, ale identyfikuje. Logo czerpie z produktu, którego jest symbolem – nie na odwrót. Logo jest mniej ważne niż produkt, do którego się odnosi. Jego znaczenie jest bardziej istotne niż sam wygląd.

Dobre logo powinno przyciągać wzrok i zainteresowanie klienta. Większość firm posiada swój znak firmowy, który klient rozpoznaje, dlatego tak ważne jest jego posiadanie. Ważne, by klient Cię zapamiętał! Logo i wizualizacja firmy poprzez stronę internetową są podstawowymi narzędziami do zbudowania wizerunku firmy, marki, podniesienie jej prestiżu oraz wypozycjonowania firmy na rynku. Dobry znak firmowy powinien być łatwy do zapamiętania, wywoływać pozytywne emocje i pasować do Twojej firmy.

Najlepszym kryterium mówiącym czy logo jest dobre czy złe jest jego skuteczność czyli oddziaływanie na odbiorców. Firma, która zrobi dobre pierwsze wrażenie ma większe szanse na pozyskanie klienta, a co za tym idzie zdobycie jego zaufania i sfinalizowania korzystnej transakcji. Ten niewielki znak oraz elementy, które go tworzą czyli kolorystyka, czcionka, obrazek pozwala rozpoznać Twoją firmę zawsze i wszędzie. Pamiętaj, aby Twojej firmie wszędzie on towarzyszył i zawsze ja promował. Dzięki dobremu logo firma będzie dostrzegana jako budząca zaufanie i pozwoli na identyfikację Twojej firmy.

Inne Artykuły

listopad 20, 2015

Logo firmy to jeden z najważniejszych wizualnych oznaczeń Twojej firmy. To dzięki niemu klient kojarzy markę i to właśnie do tego znaku przywiązujemy

listopad 09, 2015

Nareszcie powstała nowa odsłona naszej strony na abonament. Dumnie więc prezentujemy jej nowy wygląd i mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu.

listopad 19, 2015

W dzisiejszych czasach ponad połowa internautów posiada smartfony, używa tabletów. Posiadaczy urządzeń mobilnych ciągle przybywa. Obserwując rozwój

You have no rights to post comments